Opis ogólny o hotelu

Przedstawiam Państwu rozwijający się, nowoczesny, wszechstronny, kompleksowy obiekt rekreacyjno – sportowy najlepszy w Polsce jakim jest Centrum Wypoczynkowo - Rehabilitacyjne ACTIV. Nasz kompleks hotelowy jest idealny na zorganizowanie obozów, szkoleń, konferencji, firmowych imprez integracyjnych itp.

Oferujemy najwyższy standard obsługi. Nasz komfortowy obiekt wzniesiony jest na powierzchni 4ha a został oddany do użytku w maju 2010r., jest on malowniczo położony na Pojezierzu Drawsko - Wałeckim posiada:

  • bazę noclegową na 500 osób w pokojach 2,3,4 osobowych
  • pokoje z łazienką, TV i łączem internetowym oraz nowym umeblowaniem
  • komunikacja wewnętrzna gwarantuje dostęp do każdej części ośrodka bez względu na pogodę
  • cały obiekt jest zamknięty i monitorowany na powierzchni 4 ha. Parking GRATIS.

W naszym Ośrodku nigdy Państwo nie będziecie się nudzić bez względu na pogodę, nawet w deszczowe dni zapewnimy Państwu dobrą zabawę.

Dysponujemy nowoczesną i sprawną bazą hotelową z zapleczem gastronomicznym.

Serwujemy śniadania i kolacje w systemie szwedzkim. Obiady wg naszej propozycji lub zamówienia danej grupy gości. Oferujemy potrawy tradycyjnej kuchni polskiej. Uwzględniając indywidualne preferencje naszych Gości serwujemy także dania jarskie oraz dietetyczne.

Na ogrodzonym terenie należącym do obiektu znajdują się zadaszone ogródki grillowe z możliwością organizacji biesiady grillowej oraz ogniska.

Jesteśmy gotowi przygotować dla Państwa imprezę plenerową z pełnym cateringiem nawet dla 500 gości.

Dodatkowym atutem jest usytuowanie Centrum Wypoczynkowo - Rehabilitacyjnego ACTIV osadzonego w scenerii jeszcze nadal dziewiczej przyrody Pojezierza Drawsko-Wałeckiego. Tutaj lasy dają cień, wody rzek i jezior – orzeźwienie, a liczne pola i łąki – poczucie wolności i niezależności. Naszym gościom oferujemy doskonałe warunki relaksu oraz rekreacji. Atrakcje naszego obiektu sprawią, iż nie będą Państwo chcieli wyjeżdżać.


Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej: www.centrumactiv.pl


Chciałbym zaprosić Państwa do naszego hotelu. Mogliby Państwo zapoznać się z komfortem lokalowym, wszystkimi atrakcjami jakie mamy dostępne, terenem wokół hotelu. Na dodatkowe Państwa pytania z przyjemnością udzielę odpowiedzi telefonicznie, mailowo lub podczas spotkania na które serdecznie zapraszam.


NIE ZNAJDĄ PAŃSTWO DRUGIEGO TAKIEGO OBIEKTU Z TYLOMA ATRAKCJAMI I Z TAK BOGATYM ZAPLECZEM SPORTOWO – REKREACYJNYM ZLOKALIZOWANYM W JEDNYM MIEJSCU.

Okolice

Oferujemy organizację zielonych szkół, kolonii, wycieczek szkolnych oraz obozów sportowych i tanecznych, tenisowych, piłkarskich, sztuk walki itp.


Dysponujemy specjalnie wyodrębnionymi budynkami przystosowanymi do pobytu dzieci i młodzieży podczas letniego czy też zimowego wyjazdu.


Oferujemy specjalnie przygotowane menu oraz organizację zajęć sportowo-rekreacyjnych na terenie obiektu i okolic. Cykle zajęciowe przygotowane są przy współpracy z pedagogami oraz wychowawcami kolonijnymi z kilkuletnim stażem. Nasze programy uwzględniają najnowsze trendy turystyki aktywnej oraz coraz bardziej wszechstronne zainteresowania dzieci i młodzieży.


W celu uzgodnienia szczegółów oraz ustalenia Państwa indywidualnego programu pobytu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.